O mně

sjezd jaro 2016 2 3 large

Už jako malá jsem chtěla něco organizovat, plánovat, analyzovat. Jenom jsem nevěděla jak to pojmenovat. Nyní mi moje práce dává smysl - online marketing.

Optimalizaci webů se věnuji 15 let. Je pro mě vždy důležité seznámit se s vaším druhem podnikání. Pochopit vás, obeznámit se se značkou a s nabízenými produkty nebo službami. Každý web je pro mě jako dítě, o které se snažím starat co nejlépe. Před optimalizací jsem se věnovala zejména psaní. Jako redaktorce Telecomu, který denně zveřejňoval na svém webu články o regionech, mi byly přiděleny dva kraje. Několik měsíců před zrušením redakčního oddělení jsem byla zvolena zástupkyní šéfredaktora. 

V začátcích mého působení ode mne odkupoval články například portál novinky.cz do doby, než začal spolupracovat s jistými novinami. Moje práce byly k nalezení i na jiných menších portálech. Mám také praxi v přepisu mluveného slova. 

Jsem v invalidním důchodu 3. stupně. Přestože je kvůli tomu moje kapacita omezená, není důvod nezkusit mě oslovit: kontakt.

Pracují pro mě brigádníci, kterým zadávám nezásadní dílčí úkoly. Vše pod mojí taktovkou pohledu marketéra.

Copyright © 2023     

Ochrana osobních údajů